KARIN ANDERSEN. Akvareller, 2 stk, signeret og dateret 93.

256012. KARIN ANDERSEN. Akvareller, 2 stk, signeret og dateret 93.

Ca. 59x42 og 41x60 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 59x42 og 41x60 cm.

Antal besøg: 19.039