BORD, Nordiska Kompaniet NK.

BORD, Nordiska Kompaniet NK.
255742. BORD, Nordiska Kompaniet NK.

Mahogni, mærket NK, P45827 / C281148 Længde 47, bredde 57, højde 48 cm.

Brugsslitage, krakeleret lak overflade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.783