SIDEBORD, "Trollenäs", Nordiska Kompaniet, 1915.

255617. SIDEBORD, "Trollenäs", Nordiska Kompaniet, 1915.

Bakke mærket. Højde ca. 84, bredde 57, længde 159 cm.

Slitage, ridser, pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, pletter.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.176