VICKE LINDSTRAND. Vaser 2 stk, "søgræs".

255613. VICKE LINDSTRAND. Vaser 2 stk, "søgræs".

Højde henholdsvis 25 og 26,5 cm.
Den største signeret Kosta LH 1717.

Den mindre med mindre stødskader. Brugsslitage.

Kunstner/designer

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Antal besøg: 1.181