ERIC CEDERBERG. Surrealistisk motiv. Tempera, signeret E. Cederberg.

255383. ERIC CEDERBERG. Surrealistisk motiv. Tempera, signeret E. Cederberg.

Cirka 23 x 18 cm.

Uvæsentlige ridser.

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 23 x 18 cm.

Uvæsentlige ridser.

Kunstner/designer

Eric Cederberg (1897–1984)

Antal besøg: 900