SUNE ALEHAMMAR. olie på lærred, sign.

25444. SUNE ALEHAMMAR. olie på lærred, sign.

Stilleben med tekande og frugter. 33x46 cm.

Opmuntret på pap.

Få foretaget en gratis vurdering!

Opmuntret på pap.

Antal besøg: 3.357