OTMAR ALT. Vagten.

OTMAR ALT. Vagten.
254219. OTMAR ALT. Vagten.

Bronzeskulptur, signeret, Ex. 70/299, højde: 15 cm, bredde: 8 cm, dybde: 6 cm.

Mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!
254219. OTMAR ALT. Vagten.

Mindre brugsspor.

Antal besøg: 3.936