STENVARER, 6 dele, inklusive Höganäs.

253920. STENVARER, 6 dele, inklusive Höganäs.

Skinkefad, Höganäs, 32 x 44 cm.
Stor skål, signeret Thunell (Johan), diameter 37,5 cm.
Tønde, diameter 28,5 cm.
Tønde, diameter 32 cm.
Tønde, diameter 29,5 cm.
Gulerod, diameter 17 cm.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tønde, diameter 28,5 cm.
Tønde, diameter 32 cm.
Tønde, diameter 29,5 cm.
Gulerod, diameter 17 cm.

Let Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 908