ARVID LINDOFF. olie på lærred.

253845. ARVID LINDOFF. olie på lærred.

Jernbanemotiv, skilt og datering 1912, 58x97 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.537