JOSEF FRANK. RUND SKIVE, SVENSK BLIK.

2534968. JOSEF FRANK. RUND SKIVE, SVENSK BLIK.

Plante dekoration. Underside mærket Teheran, Josef Frank og Svenskt Tenn. Diameter: ca 50 cm.

Brugsslitage. Top med 2 små ridser.

Kunstner/designer

Josef Frank (1885–1967)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Josef Frank (1885–1967)

Antal besøg: 1.382