COUNT, renæssancen, slutningen af 1800-tallet.

253268. COUNT, renæssancen, slutningen af 1800-tallet.

Længde 132, bredde 60, højde ca. 200 cm.

Slitage, løse lister, malingsfrigørelse, 1 beslag mangler, orme-tung.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 620