SLAG BORD, 1950'erne.

SLAG BORD, 1950'erne.
252988. SLAG BORD, 1950'erne.

Længde 35 cm sammenfoldet, total længde 143 cm. Bredde 70 cm. Højde 72 cm. 2 skuffer under. En æske stemplet "Svensk Pels".

Alders slid. Der er nogle ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
252988. SLAG BORD, 1950'erne.

Antal besøg: 736