OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Visby ringmur", olie på lærred, signeret.

252807. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Visby ringmur", olie på lærred, signeret.

45 x 132 cm.

Lille hul, folder.

Få foretaget en gratis vurdering!

45 x 132 cm.

Lille hul, folder.

Antal besøg: 1.857