HERBERT GENTRY. olie på lærred.

2527841. HERBERT GENTRY. olie på lærred.

Figursammensætning. Signeret på verso. 61x50 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Herbert Gentry (1919–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Herbert Gentry (1919–2003)

Antal besøg: 914