SABEL, Sverige ca 1780 for officer.

252313. SABEL, Sverige ca 1780 for officer.

Rulle hajskind. Klinge med fem blodstriber.

Omfattende skader og slitage, bladet repareret, parerpladens emblem mangler. Defekt kar medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.323