SPISEMØBLER, 7 dele, rokokostil, 20. århundrede.

252027. SPISEMØBLER, 7 dele, rokokostil, 20. århundrede.

Bord, diameter 127, højde 77 cm. 4 indsatser, bredde 50 cm.

Brugsslitage. Mærker på bordplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.439