EDVIN ÖHRSTRÖM. VAS, ARIEL, ORREFORS 1957.

2514314. EDVIN ÖHRSTRÖM. VAS, ARIEL, ORREFORS 1957.

Signeret, nummereret 487 F, højde ca 9,5 cm, diameter ca 15,5 cm.

Kun lidt lettere brugsspor.

Kunstner/designer

Edvin Öhrström (1906–1994)

Tema

Art glass

Få foretaget en gratis vurdering!

Kun lidt lettere brugsspor.

Kunstner/designer

Edvin Öhrström (1906–1994)

Tema

Art glass

Antal besøg: 871