COUNTRY, miniature, træ, 20. århundrede.

251183. COUNTRY, miniature, træ, 20. århundrede.

Miniature skænk af typen neo-renæssance.
Højde 29,5, bredde ca. 33 cm.

Brugsslitage, tape rester på to døre.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 29,5, bredde ca. 33 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.028