HAVEMØBLER, 4 dele, 1900-tallet.

249909. HAVEMØBLER, 4 dele, 1900-tallet.

3 stk Stole, smedning 1 stk Rundt bord, smedning af malet metalplade.
Diameter 70 cm, højde 68 cm.

Mangler fodfinish, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 70 cm, højde 68 cm.

Antal besøg: 999