SPIRALTRAPPE, funky, støbejern 1930'erne.

2496097. SPIRALTRAPPE, funky, støbejern 1930'erne.

Antal trin 13, trinlængde ca 75 cm cm.
Totalhøjde: ca: 270 cm Højde til sidste trin: ca 245 cm medfølger stolper til gelænderet men mangler gelænder.

Brugs- og aldersrelateret slitage, enkelte stolper til rækværk og befæstelser kan mangle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.881