JOHN WIERTH. Olie på lærred, "Reflekterende", signeret.

248432. JOHN WIERTH. Olie på lærred, "Reflekterende", signeret.

Abstrakt maleri. Signeret på verso.
Mål 99 x 72 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 99 x 72 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.526