248431. EN SEDE SOFA DS70.
248431. EN SEDE SOFA DS70.
Produceret af De Sede Switzerland.
Model DS70 Træstel med polstring og løse hynder.
Betræk i tykt hals læder i cognac.
SH. 43 cm, H. 87 cm, B. 165cm, D. 93cm.
Der er en anden identisk sofa på en anden auktion.
Små brugsspor, overfladiske ridser, bagside let falmet, isolerede pletter, to af dem kraftigere og let tilsmudsede.