248430. EN SEDE SOFA DS70.
248430. EN SEDE SOFA DS70.
Produceret af De Sede Switzerland.
Model DS70 Træstel med polstring og løse hynder.
Betræk i tykt hals læder, cognacfarvet.
SH. 43 cm, H. 87 cm, B. 165cm, D. 93cm.
Der er en anden identisk sofa på en anden auktion.
Små brugsspor, overfladiske ridser, bagside let falmet, enkeltstående pletter eller let tilsmudsning.