JOHANNES ANDERSEN, TRENSUMS, SOFA.

2483103. JOHANNES ANDERSEN, TRENSUMS, SOFA.

Stel i eg. Polstring i grønt uldtekstil. Anden halvdel af det 20. århundrede. Udført af Trensums, tag mærket. Størrelse L ca 223 cm. Dybde ca 80 cm. Ryghøjde ca 80 cm.

Brugsslitage, pletter, se billede.

Tema

Auctionet Fine Art Sale

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Auctionet Fine Art Sale

Antal besøg: 1.415