TEATER kikkert, messing og perlemor, Paris, Frankrig, 20. århundrede.

248285. TEATER kikkert, messing og perlemor, Paris, Frankrig, 20. århundrede.

Længde 10, bredde 3, højde 5,5 cm.

Mindre slitage og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage og buler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.176