OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurscene, olie på lærred, signeret Timur.

248052. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurscene, olie på lærred, signeret Timur.

70 x 50 cm.

oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

70 x 50 cm.

oramad.

Antal besøg: 1.017