SPIDER, John Farmer, Birmingham, England, 1782.

246805. SPIDER, John Farmer, Birmingham, England, 1782.

Diameter 4 cm.

Slitage, Skader, glas mangler, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 4 cm.

Antal besøg: 1.293