OTTO EILERTSEN. Olie på lærred, "Allinge Havn", signeret.

246560. OTTO EILERTSEN. Olie på lærred, "Allinge Havn", signeret.

51 x 61 cm.

Klæd ikke anspændt på.

Få foretaget en gratis vurdering!

51 x 61 cm.

Klæd ikke anspændt på.

Antal besøg: 4.593