SERVICE, sølv, 4 dele, 1069,1 gram.

246318. SERVICE, sølv, 4 dele, 1069,1 gram.

Kande, højde 19,5 cm, stemplet GEWE kattefod M L9.
Bakke, længde 21,5 cm, stemplet GEWE kattefod M H9.
Sukkerskål, højde 5 cm, stemplet GEWE kattefod M K9.
Cremebekkasin, højde 6,5 cm, stemplet GEWE kattefod M K9.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.029