BORDPENDUL, sandsynligvis Frankrig. århundredeskiftet 18/1900.

246142. BORDPENDUL, sandsynligvis Frankrig. århundredeskiftet 18/1900.

Bronzemetal med midterste del af sten. Emaljeret urskive. Bredde 34, højde 30 cm.

Brug/aldersslitage. Pendul til rådighed.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 985