LÆNESTOLE, 4 stk. "Prag stol", Josef Hoffman, Thonet.

245957. LÆNESTOLE, 4 stk. "Prag stol", Josef Hoffman, Thonet.

Bukket træ, rattansæde.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bukket træ, rattansæde.

Slitage, ridser.

Antal besøg: 2.481