ROCK CHAIR, Kunst og Håndværk stil, Danmark.

245934. ROCK CHAIR, Kunst og Håndværk stil, Danmark.

Gyngestol, Danmark Første halvdel af det 20. århundrede.

Brugsslitage, stødmærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, stødmærke.

Antal besøg: 1.252