VÆGUR, Nu elck syn sin, Tyskland.

2458110. VÆGUR, Nu elck syn sin, Tyskland.

Højde ca 60 cm Bredde ca 24 cm Dybde ca 15,5 cm.

Brugsslitage.
Pendulet mangler.
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Pendulet mangler.
Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 2.442