FALD i sølv, dekor af jockey.

FALD i sølv, dekor af jockey.
245393. FALD i sølv, dekor af jockey.

Diameter 30 cm.
Rund og glat model.
Vægt 560 gram.
Udskåret indretning af jokey.
Stemplet.

Gravering, 1 ere VICTORE.
Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 30 cm.
Rund og glat model.
Vægt 560 gram.
Udskåret indretning af jokey.
Stemplet.

Gravering, 1 ere VICTORE.
Rapport.

Antal besøg: 897