VÆGSKAB, 20. århundrede.

VÆGSKAB, 20. århundrede.
24518. VÆGSKAB, 20. århundrede.

Malet i grøn, grå og rød. Længde 83, bredde 22, højde 65 cm. Nøgle mangler.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 850