LILING NYSTRÖM. Akvarel, usigneret.

244642. LILING NYSTRÖM. Akvarel, usigneret.

Intyg a tergo.
Ca. 44x56 cm.

Folde. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Intyg a tergo.
Ca. 44x56 cm.

Antal besøg: 2.910