SPEJL med BLOMSTERKASSE, 1800-tallet.

243977. SPEJL med BLOMSTERKASSE, 1800-tallet.

Egetræ. Blomsterkasse / bænk med zink indsats, udskåret dekoration af løv på kronen. Bredde 80, dybde 35, højde ca. 270 cm.

Brug/aldersslitage, skader, dele af indretningen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.274