EMMAFÅTÖLJ neo-rokoko 1800-tallet.

243498. EMMAFÅTÖLJ neo-rokoko 1800-tallet.

Dybt syet ryg, drejede ben, pyntekant, kvaster.

Slitage, løs kvast, kanter, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 978