VINDUESRAMMER et par, små sprosser, 113x98 cm.

242452. VINDUESRAMMER et par, små sprosser, 113x98 cm.

2 rammer med 9 glasruder.

Slitage, malingstab, nogle glasruder mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 rammer med 9 glasruder.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.139