ANTENNIA, hjørnemodel til vægmontering, 20. århundrede.

242357. ANTENNIA, hjørnemodel til vægmontering, 20. århundrede.

Højde ca. 108 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 108 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 795