MÆND, Tissot 1853, PR 50.

MÆND, Tissot 1853, PR 50.
241295. MÆND, Tissot 1853, PR 50.

Forgyldt gods.

Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt gods.

Antal besøg: 1.714