BLYANTE, 2 stk, guld.

BLYANTE, 2 stk, guld.
240852. BLYANTE, 2 stk, guld.

Den største stemplet 585 (14 k) Den mindre sandsynligvis 9 k guld (ustemplet).

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
240852. BLYANTE, 2 stk, guld.

Brugsslitage.

Antal besøg: 961