Sæt TRÆFIGURER OG SMYKKER, 1900-tallet.

24048. Sæt TRÆFIGURER OG SMYKKER, 1900-tallet.

Indeholder blandt andet halskæde, armbånd, brocher Træfigur, Torborg Lindberg Karlsson, signeret Træfigur, TP, sign.

Slitage og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader.

Antal besøg: 942