SEKRETÆR, 1900-tallet.

SEKRETÆR, 1900-tallet.
240319. SEKRETÆR, 1900-tallet.

Elm. Ca. længde 85, bredde 40, højde 90 cm.

Brugsslitage, enkelte ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, enkelte ridser.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.098