SPEJLE, 2 stk, heraf et 1800-tal.

24025. SPEJLE, 2 stk, heraf et 1800-tal.

Det store spejl i poleret hårdttræ, 1800-tallet, 107 x 50 cm.
Forgyldt spejl 79 x 50 cm.

Skader og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt spejl 79 x 50 cm.

Skader og slitage.

Antal besøg: 962