ØRERINGE LÆNESTOL, læder, engelsk stil.

240231. ØRERINGE LÆNESTOL, læder, engelsk stil.

Ryghøjde 100 cm.

Læderslitage og 2 knapper mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde 100 cm.

Antal besøg: 1.375