SOFAGRUPPEDELE, 4 stk, rokoko stil, slutningen af det 20. århundrede.

239839. SOFAGRUPPEDELE, 4 stk, rokoko stil, slutningen af det 20. århundrede.

Bonat træ. Sofa og lænestole betrukket med blomstret stof. Sofa længde 205 cm. Bord, længde 116, bredde 61, højde 61 cm.

Bordet tilhører ikke oprindeligt. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.239