FIGURER, 2 stk, kunstig masse, Brug design.

239675. FIGURER, 2 stk, kunstig masse, Brug design.

Badesko. Højde ca. 6-14 cm.

Mindre krakelering på brede fødder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Badesko. Højde ca. 6-14 cm.

Antal besøg: 5.972