RELIEF, forgyldt støbejern, Flygt AB, 1978.

239300. RELIEF, forgyldt støbejern, Flygt AB, 1978.

Kong Carl Gustaf og Dronning Silvia, Eriksgata 1978 10 11.
Diameter 34 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 34 cm.

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 841