BORD, gustaviansk stil 20. århundrede.

239204. BORD, gustaviansk stil 20. århundrede.

Rundt bord på tre ben med dekoration af indlæg, skuffe, marmorplade med beslag og gennembrudt messingkant. Diameter 38, højde 73 cm.

Brugsslitage, mindre buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre buler.

Antal besøg: 1.074